Uzavření mateřské školy od 18. 3. 2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí zřizovatele bude uzavřena od středy 18. 3. 2020 mateřská škola kvůli hrozbě nákazy koronavirem. Mateřská škola bude uzavřena do odvolání. Doporučujeme Vám, abyste sledovali sdělovací prostředky. Jakmile bude možno mateřskou školu znovu otevřít, budete o tom informováni. Dále uvádím informace z Ministerstva práce a sociálních věcí o OČR. Potvrzené tiskopisy si můžete vyzvednout 17. 3. od 9.00 do 12.00.

                                                                         Mgr. Bc. Ladislav Landsfeld

                                                                                       ředitel školy

Žádost o ošetřovné uzavření školy 89_628_5

MPSV předloží vládě ošetřovné pro děti do 15 let po celou dobu uzavření škol a i pro OSVČ

Publikoval: ředitel; Datum: 16. 3. 2020; Rubrika: Aktuálně