Informace o uzavření základní školy od 11. 3. 2020

Vážení rodiče,

pravděpodobně jste ve sdělovacích prostředcích zaznamenali informaci o tom, že vláda rozhodla o uzavření základních škol kvůli hrozbě nákazy koronavirem. Základní škola bude uzavřena od 11. 3. 2020 na neurčito. Doporučujeme Vám, abyste sledovali sdělovací prostředky. Jakmile bude možno základní školu znovu otevřít, budete o tom informováni. Zákaz se netýká mateřské školy; ta zůstává v provozu. Dále uvádím informace o OČR pro děti do 10 let věku. Potvrzené tiskopisy si můžete vyzvednout 11. 3. od 9.00 do 12.00. Zatím nemám informaci, jestli nebude problém v tom, že na tiskopisu nelze zatím vyplnit datum, do kdy byla škola uzavřena. 🙁

                                                                         Mgr. Bc. Ladislav Landsfeld

                                                                                       ředitel školy

 

Informace pro rodiče OČR

Žádost o ošetřovné uzavření školy 89_628_5

 

Publikoval: ředitel; Datum: 10. 3. 2020; Rubrika: Aktuálně,