Distanční výuka pro 3. – 5. ročník od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

dle Opatření vlády bude od 4. 1. 2021 pro žáky 3. – 5. ročníku probíhat vyučování distanční formou. Výuka bude dle rozvrhu, který byl již v říjnu a listopadu. Rozvrh je přiložen. V případě, že by distanční výuka měla probíhat několik týdnů, přidáme do rozvrhu další hodiny matematiky. Půjčování notebooků proběhne 4. 1. 2021 od 8.00 do 8.45. Od 9.00 bude již vyučování. Pro notebook může přijít žák nebo zákonný zástupce. Žák si s notebookem odnese i smlouvu o výpůjčce, kterou podepíše zákonný zástupce. Smlouvu dodejte do školy do 6. 1. 2021. Přijde-li pro notebook zákonný zástupce, tak smlouvu podepíše při převzetí notebooku. Žáci mohou dostávat obědy ve školní jídelně. Jsou povoleny individuální konzultace. Je potřeba si konzultaci dopředu domluvit. Žáci 1. a 2. ročníku mají standardní prezenční výuku ve škole. Mateřská škola je v provozu bez omezení.      Děkuji za pochopení. Ladislav Landsfeld

ZŠ a MŠ Božičany – Rozvrh distanční výuka od 4.1.2021

Publikoval: ředitel; Datum: 30. 12. 2020; Rubrika: Aktuálně